خدمات ویزا
تور

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی 98

10 / 10 از 20 کاربر
مرجع : بازدید : 4070
از تاریخ 26 / 9 / 98  الی تاریخ 29 / 9 / 98  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، شانزدهمین نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته به آن تشکیل خواهد شد. شما اگر در صنعت تبلیغات و بازاریابی مشغول هستید، اگر غرفه ای در این نمایشگاه ندارید، اما سفارش می کنم برای تبادل افکار با هم صنف های خود، و همچنین بررسی نمونه کارها و پروژه های همکاران خود، حداقل برای بازدید سری به نمای ...
نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی 98

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی 98

از تاریخ 26 / 9 / 98  الی تاریخ 29 / 9 / 98  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، شانزدهمین نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی و صنایع وابسته به آن تشکیل خواهد شد.

شما اگر در صنعت تبلیغات و بازاریابی مشغول هستید، اگر غرفه ای در این نمایشگاه ندارید، اما سفارش می کنم برای تبادل افکار با هم صنف های خود، و همچنین بررسی نمونه کارها و پروژه های همکاران خود، حداقل برای بازدید سری به نمایشگاه بازاریابی و تبلیغات بزنید.

امیدواریم نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی 98 با استقبال خوبی از طرف متخصصین این امر برگزار شود.

لطفا با اشتراک گذاشتن لینک این مطلب در شبکه های اجتماعی و کانل های تلگرام خود، در اطلاع رسانی نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی ما را کمک نمایید.

بنر نمایشگاه تبلیغات و بازاریابیهمچنین می توانید در بخش تقویم نمایشگاه ها ، از سایر تاریخ نمایشگاه های دیگر نیز اطلاعات کافی را بدست آورید. لطفا ما را همراهی نمایید.

محمودپور : نمایشگاه تبلیغات
0 0
ممنون که اطلاع رسانی کردید نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی را به ما
سعید پورنژاد : مرسی که نمایشگاه امسال و گفتید
0 0
سپاس ازتون که حداقل شما تاریخ و زمان نمایشگاه امسال و گفتید، همه که انگار یه سال عقب هستند
محدثه : نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی
0 0
واقعا از اطلاع رسانی های خوبتون ممنونم. فک نمی کردم برای بازاریابی و تبلیغاتم نمایشگاه تخصصی باشه. حتما میرم چون کارم همینه . بازدید کننده همیشگیتون محدثه :)
مدیریت : نمایشگاه تخصصی بازاریابی و تبلیغات
0 0
سپاس محدثه جان از حضور همیشگیت در سایت ما و نظر لطفت نسبت به مطالب ما. امیدوارم موفق باشی و حضور در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی برات فوق العاده مفید باشه.
حسن : سوال؟
0 0
تاریخ شروع و پایان یک ایرادی داره.لطفا تاریخ دقیق رو اطلاع دهید.یا از طریق ایمیل یا از طریق تلفن.ممنونم
مدیریت : تاریخ نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی
0 0
بله - سپاس از تذکر - تاریخ نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی صحیح است و فقط به اشتباه در زمان تاریخ اتمام نمایشگاه عدد 5 سال 4 درج شد بود که اصلاح شد.
:
0 0
متاسفانه مثل اینکه امسال هم زمان برگزاری نمایشگاه چاپ با نمایشگاه تبلیغات متفاوته!!! درحالی که اکثر بازدیدکنندگان این دو نمایشگاه با هم در ارتباطند. این موضوع باعث میشه بازدیدکنندگان هر دو نمایشگاه کم بشه.
مدیریت : پاسخ
0 0
سپاس از تذکر این مورد - و البته حرفتان را تصدیق میکنم- دقیقا دو صنف کاملا مرتبط با هم هستند
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
*

دیگر مطالب

نمایشگاه Big 5 دبی 2019

نمایشگاه Big 5 دبی 2019

از تاریخ 1 آذر الی 4 آذر ماه 98 در شهر دبی امارات نمایشگاه بین المللی ساختمان دبی که با نام نمایشگاه Big 5 نیز مشهور است، امسال نیز همانند سالهای قبل برگزار خواهد شد. تار ...
نمایشگاه گوانجو 97

نمایشگاه گوانجو 97

نمایشگاه جهانی و بین المللی گوانجو و به عبارت بهتر، گردهمایی جهانی تمام تولید کنندگان محصولات در جهان، هر ساله در کشور چین و شهر گوانجو برگزار می شود. نمایشگاه گوانجو 97 در تاریخ ...
نمایشگاه گردشگری 98

نمایشگاه گردشگری 98

سیزدهمین نمایشگاه صنعت گردشگری و هتل داری و صنایع وابسته ، از تاریخ 23 / 11 / 98  تا تاریخ 26 / 11 / 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. شرکت های هواپیمایی ، و آژ ...
نمایشگاه درب و پنجره 97

نمایشگاه درب و پنجره 97

دهمین نمایشگاه درب و پنجره و صنایع وابسته از تاریخ 3 / 11 / 97  الی 6 / 11 / 97  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. تمامی فعالان در زمینه ساخت درب و ساخت پنجره در این ...