آرامش سفر مجری تورهای طبیعتگردی و تور یکروزه
مجله گردشگری
بهترین تورهای خارجی و خدمات اخذ ویزا را از سفیران گشت دریافت کنید
بهترین خدمات ویزا و تورهای داخلی و خارجی با آژانس نائیریکا سفر
خدمات اخذ ویزا
تور

افزایش فروش

9 / 10 از 9 کاربر
مرجع : بازدید : 7100
درباره همه چیز » اقتصاد » بازاریابی اینترنتی » چهارشنبه 25 آذر 1394 در 59 : 17
درآمد اصلی ترین منشا تامین خانواده است؛ خانواده ای که خود اصلی ترین جامعه موجود در جهان می باشد. تمام انسان های جهان، هر روز به دنبال کسب درآمد می باشند. اما مهمترین مسئله در این بین، افزایش فروش و راه های افزایش فروش است. مردم در تمام جوامع دنیا به دنبال کسب درآمد و افزایش فروش برای تامین معاش خود و بهبود وضع زندگی و رسیدن به رو یا های زندگ ...
افزایش فروش

افزایش فروش

درآمد اصلی ترین منشا تامین خانواده است؛ خانواده ای که خود اصلی ترین جامعه موجود در جهان می باشد.

تمام انسان های جهان، هر روز به دنبال کسب درآمد می باشند. اما مهمترین مسئله در این بین، افزایش فروش و راه های افزایش فروش است.

مردم در تمام جوامع دنیا به دنبال کسب درآمد و افزایش فروش برای تامین معاش خود و بهبود وضع زندگی و رسیدن به رو یا های زندگیشان می باشند.

مهمترین مسئله ای که این روزها برای بدست آوردن هر چیزی و شی و حتی رویا مهم می باشد، داشتن افکار مثبت نسبت به، بدست آوردن آن می باشد. متخصصان و روانشناسان بر این باورند که آدم با افکار مثبت نسبت به هر چیزی، و البته تلاش در راه رسیدن به آن، خیلی زود می توانند به رویای خود و هدف خود دست پیدا کنند.

افزایش درآمد

پس برای افزایش درآمد اولین مسئله ایی که باید در نظر داشته باشیم، افکار مثبت نسبت به آن می باشد. یعنی به خود تلقین کنیم و این فکر را در ذهن داشته باشیم که حتما ما " می توانیم ".

سپس باید برای داشتن درآمد و افزایش فروش، به دنبال راه و روشی باشیم، که ما را به موفقیت برساند.

هدف ما در نگارش این مطالب موفقیت شما دوستان می باشد. ما بر این باوریم برای داشتن جامعه ی آرمانی و جامع خوب و زیبا، باید افراد موفق زیادی داشته باشیم. و این موفقیت در گرو تلاش گروهی و همکاری و همفکری گروهی بدست می آید. هدف ما از نگارش مقالات، در اختیار گذاشتن تجربیات خود با شما و اشتراک آنها با شما می باشد. لطفا شما نیز تجربیاتتان را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

 

بعد از جست و جوی راه و روش های مورد نظر برای هدف خود، که در اینجا مد نظر ما هدف افزایش فروش است، باید برای آن تلاش نماییم. تلاش در هر زمینه ای کاری باعث پیشرفت ما خواهد بود.

 •  لطفا تنبلی را کنار بگذارید.
 •  برای بدست آوردن هدف خود اولین قدم را بر دارید.
 • شروع هر کاری سخترین مرحله ای آن است.
 • اما به شما می گویم بعد از شروع همه چیز راحتر جلو خواهد رفت.
 • شروع در خود نبوغ به همراه دارد، یعنی بعد از شروع می توانید راه های بهتری را برای ادامه کار پیدا نمایید.

 

افزایش درآمد

در آخر دو نکته مهم را برای افزایش فروش و رسیدن به هدف به شما تذکر می دهم؛ البته شما می توانید مقاله راه های افزایش فروش را که به طور کامل تری به توضیح این مسئله پرداخته ایم، مطالعه نمایید.

 1. اگر قصد افزایش فروش و درآمد زایی برای خود و کسب و کار خود را دارید، حتما حتما حتما با توجه به گسترده شدن استفاده از اینترنت، اقدام به راه اندازی و طراحی سایت نمایید. البته سایتی که تمام اصول حرفه ای طراحی سایت و بهینه سازی سایت در آن رعایت شده باشد. و بتوان از آن به عنوان یک بنگاه در تجارت الکترونیک استفاده نمود و به بازاریابی اینترنتی دست یافت ، زیرا در غیر این صورت در جذب مخاطب و جست و جو توسط موتور های جست و جوگر به مشکل برخورد خواهید نمود. این مسئله رکن مهمی در پیدا کردن تجارت شما در اینترنت می باشد. شما در هر زمینه در گوگل اگر جست و جو کنید، مسلما فقط صفحات اول آن را بررسی می نمایید، اما چگونه به این مهم دست پیدا کنیم، راز رسیدن به این مسئله یک مورد می باشد: " بهینه سازی سایت "، لطفا این بخش و آمار آن را مطالعه نمایید. رسیدن به این نتایج اتفاقی و بدون داشتن علم و تجربه کافی، ممکن نمی باشد.
 2. دومین نکته ایی که باید آن را حتما به شما تذکر بدهم، برای افزایش فروش، بیشتر و پیش تر از فروش زیاد،رضایت مشتری و داشتن مشتریانی ست که از شما رضایت داشته باشند. این مسئله قطعا باعث تبلیغ بیشتر شما خواهد شد. مشتریانی که در بحث تجارت این روزها با نام مشتریان وفادار آنها را می شناسیم، که برای شما تبدیل به ابزاری تبلیغاتی خواهند شد، تبلیغاتی مفید که نام بنگاه تجاری شما را بر سر زبان می اندازد، و حتی ممکن است باعث رسیدن به هدفی مثل برند شدن و برند سازی در زمینه کاری خود شوید. مثلا در زمینه وسایل ورزشی نام شرکت نایک به عنوان یک برند شناخته شده و ماندگار به خاطر رضایت مشتریان از این شرکت، در ذهن های اکثریت مردم جهان، مانده است.

اینها نکات کم و البته کافی ای بود که در اختیار شما قرار دادیم، برای اینکه از همین امروز شروع نماییم.

سرمایه گذاری بر روی هدف را لطفا شروع نمایید، و برای آن تلاش نمایید و کار را آغاز کنید. مطمئن باشید موفق خواهید بود.

حرف آخر را برای رسیدن به:

 1. هدف
 2. جسارت شروع
 3. سرمایه گذاری مثبت
 4. افکار مثبت

را با مثال و داستانی واقعی از یک مادر فداکار برایتان تمام می کنم:

در تاکسی نسشته بودم، یک خانوم که عنوان کرد معلم است بعد از شروع بحث کمبود درآمد راننده تاکسی، و مخارج زیاد زندگی و بچه هایش، شروع به سخن کرد؛

ایشان داستان را اینگونه شروع کرد که بعد از فوت همسر، می توانستم با پس انداز و درآمد های مانده ی همسرم، در آن زمان زندگی خوبی را ادامه دهم، اما تصمیم گرفتم تمام داشته هایم را صرف موفقیت دو فرزندم نمایم. هر چه داشتیم، حتی خانه را فروختم و تمام آنها را تا به امروز برای رسیدن فرزندانم به تخصص در زمینه پزشکی هزینه نمودم. امروز بعد از بیست سال آن فرزندان که به متخصصان جراحی خوبی در شهر تبدیل شده اند، هم برای من و هم برای خود و خانواده یشان زندگی مناسب و زیبایی را ساخته اند.

 شاید در آن زمان می شد خیلی ساده به روزمرگی پرداخت و ادامه زندگی را به سادگی گذراند، اما تصمیم گرفتم برای رسیدن به هدفم سرمایه گذاری بر روی علم و دانش فرزندانم نمایم. تمام داشته هایم را صرف آنها نمودم، و چندین سال است ثمرات آن را با لذت تماشا می نمایم.

پس دوستان، از همین الان تصمیم به شروع کنیم و سرمایه گذاری را آغاز نماییم. بر روی هر هدفی که در ذهن آن را می پرورانیم.

افزایش درآمد

 

لیست موارد مهم برای افزایش فروش سایت

چند راهکار را برای جلب رضایت و اعتماد کاربران و تبدیل آن ها به مشتری ثابت معرفی میکنیم.

 

بهینه سازی گرافیکی سایت و افزایش سرعت آن

زمان بارگذاری یک صفحه سایت و حجم آن باید به گونه ای باشد که مخاطب یا کاربر را خشته نکند و رضایتش را جلب کند.

نحوه نمایش در مرورگر های مختلف

در ایران مرورگرهای گوگل کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر بیشترین کاربرد را دارند که هر کدام از آن ها کد نویسی مختصی HTML و Css دارند. برای مثال اگر در گوگل کروم نمایش مناسبی نداشته باشیم بیش از 30% مخاطبان خود را از دست می دهیم و پتانسیل عالی برای افزایش قروش سایت به هدر خواهد رفت.( صفحه نمایش گوشی ها و تبلت ها)

ایجاد حس امنیت

جلب اعتماد مشتریان تاثیر بسزایی برای افزایش فروش به همراه داردبرای این کار لازم است مجوز های لازم را تهیه و آن ها را در صفحه اصلی به نمایش بگذاریم تا به سایتمان اعتبار بخشد و قانونمندی مارا به کاربران انتقال دهد.

کارایی سایت و راحتی استفاده

خود را به عنوان یک مشتری در سایت خود ثبت نام کنید و برای خود محصولی سفارش دهید و تمام مراحل عضویت و ثبت خرید را طی کنید که معایب و ابهامات کارتان را متوجه شوید. با مراجعه به آمارگیر سایت صفحاتی که مخاطبان از آن خارج می شوند را بررسی کنید و متوجه کمی ها و کاستی ها می شوید.

ارتباط و شناخت دو طرفه با کاربران

اختصاص دادن قسمت های تماس با ما و درباره ی ما به منظور ارتباط دو طرفه و شناخت متقابل امری ضروریست. ارائه توضیحات کامل طریق سفارش کالا، شرایط و قوانین، نحوه ارسال، نحوه پرداخت و امسال این ها برای یک فروشگاه اینترنتی الزامیست و تاثیر بسزایی بر افزایش فروش سایت خواهد داشت.

نظرات مشتریان

تخصیص دادن بخشی برای اظهار نظر کردن مشتریان و رضایت آن ها از خرید کردن از سایت راه مناسبی برای سوق دادن کاربران برای خرید از سایت است وباعث افزایش فروش سایت می شود. در این قسمت باید اعتماد کاربر و ایجاد احساس امنیت را در نظر بگیریم و از بزرگ نمایی و اغراق بپرهیزیم.

کاهش تعداد فیلدهای فرم ثبت نام یا خرید

هر سایتی قوانین مربوط به خود را برای طراحی فرم ثبت نام دارد. از قراردادن تعداد زیاد فیلدهای ثبت نام خوداری کنید تا تعداد عضو شوندگان افزایش یابد.

بخش سوالات متداول

بخشی را برای سوالاتی قرار دهید که اکثر کاربران آن را می پرسند و با دقت به آن ها پاسخ دهید این کار باعث می شود حجم کاری شما در آینده کاهش یابد و راحتی و رضایت کابران را فراهم می کند.

پاسخگویی و پشتیبانی آنلاین

پاسخگویی آنلاین از ویژگی های یک سایت فروشگاهی قوی است. شما می توانید همان لحظه که کاربران سوال خود را مطرح می کنند و در سایت حضور دارند پاسخ آن ها را بدهید و مشوق آن ها برای خرید باشید.

نویسنده مقاله : مصطفی رجبی

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
*

دیگر مطالب

چگونه در اینترنت بازاریابی کنیم؟

چگونه در اینترنت بازاریابی کنیم؟

راه های متنوعی برای اینکه بتوانیم از طریق اینترنت بازاریابی نماییم وجود دارد. تقریبا همه ی ما با تبلیغات سایت های مختلف که در سایت های مورد بازدید ما قرار دارد، مواجه شده ایم. این روش یکی از ...
عوامل موثر در طراحی سایت تجاری

عوامل موثر در طراحی سایت تجاری

استفاده روز افزون مشتریان از اینترنت برای گرفتن خدمات و خرید کالا موجب شده صاحبان کسب و کار به دنبال ساخت وب سایت های تجاری برای کسب و کار خود با شند . در این مقاله چند عامل موثر برای طراحی سایت های ت ...
بازاریابی با توجه به عقاید(برادران گلدشتین)

بازاریابی با توجه به عقاید(برادران گلدشتین)

دو گدا تو یه خیابون شهر رم کنار هم نشسته بودن. یکیشون یه صلیب گذاشته بود جلوش،اون یکی یه ستاره داوود.. مردم زیادی که از اونجا رد میشدن به هر دو نگاه میکردن ولی فقط تو کلاه اونی که پشت صلیب نشسته بود ...
استارتاپ

استارتاپ

بحث های زیادی درباره راه اندازی کسب و کار، کارآفرینی و استارتاپ ها در حال جریان است. به این دلیل که موضوع استارتاپ ها، مفهوم جدیدی است و ممکن است بسیاری با معنای درست آن آشنایی نداشته باشند در این نوش ...